pf_20_bg kopie.jpg

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Co se stane, pokud by došlo ke zrušení Potterfestu kvůli nařízení vlády?

V případě zrušení akce z důvodu nařízení vlády, dojde k navrácení vstupného dle pravidel společnosti smsticket, která má zveřejněná na svém webu www.smsticket.cz.

Bude nutné nosit roušku?
Tato povinnost záleží na vývoji situace a aktuálním nařízení vlády. V současné chvíli je ohlášeno k 1. 7. 2020 zachování povinnosti používat ochranné prostředky dýchacích cest pouze v regionech se zvýšeným výskytem osob nakažených onemocněním covid-19. Za současné situace by tato povinnost platila mimo jiné i pro Prahu, ale situace se může změnit z týdne na týden. Je potřeba sledovat aktuální vývoj.

Bude si kde odložit věci?
Na místě bude k dispozici šatna, kde je možné si odložit bundy a jiné věci za poplatek 10 Kč/2 ks/osoba. Galeon vstupenky mají šatnu bez poplatku.


Je na akci bezbariérový přístup?
Ano, ale je k němu trochu složitější přístup. Do hlavního patra, kde se bude odehrávat většina programu, se lze dostat služebním výtahem, do dalšího patra je potřeba využít kombinaci dvou výtahů (zpět dolů a druhým úplně nahoru).


Je na akci možnost ubytování?
Bohužel není možné spát na místě, konec programu je plánován na 22.00, kdy je ještě možné se pohodlně přesunout kamkoliv v Praze pomocí mudlovských hromadných dopravních prostředků.


Na koho bych se měl/a obrátit, pokud bych měl/a nějaký dotaz přímo v průběhu akce?
Na akci se bude pohybovat proškolený tým pořadatelů (poznáte podle výrazných, stejnobarevných triček s logem), ti by měli být schopni Vám poradit i pomoci.

 

Na akci se také bude vyskytovat výrazně označený certifikovaný zdravotník.


Bude možné si koupit vstupenku na místě?

Nebude. Vstupenky bude možné koupit pouze v předprodeji.

Bude možné se někde najíst?
V rámci Potetrfestu bude přítomná cateringová společnost, kde bude možné si koupit občerstvení (nápoje, studené i teplé jídlo).

Co je to Potterfest?

Celodenní akce, vytvořená fanoušky HP ze skupiny Potterfan ve spolupráci s partnery akce.


Kdy a kde se Potterfest koná?

5. září 2020 v Národním domě na Vinohradech, Praha 2. Brány se držitelům vstupenky GALEON otevřou v 9.00, zbylí účastníci budou vpuštěni v 10.00. Oficiální zahájení festivalu proběhne v 11.00.

Pro koho je akce určená?

Zaměřením programu je tentokrát akce určena převážně staršímu publiku. Dětem nepřístupná není, ale zvažte sami, zda pro ně bude program dostatečně poutavý.


Jak se tam dostanu?

Tramvají, autobusem nebo metrem A. Zastávka se jmenuje Náměstí míru, kde staví tramvaje číslo 1, 2, 4, 10, 16, 17, 21, 22, 25, 37 a záchranný autobus 135. (Košťata nedoporučujeme, mudlové by si jich mohli všimnout.)

Co potřebuji s sebou?

S sebou Vám stačí vstupenka. Doporučujeme si celou vstupenku vytisknout. Obsahuje všechny důležité informace.


Kde si mohu koupit vstupenku?

Předprodej vstupenek zatím není spuštěný. Zahájení prodeje je stanoveno na 26. 6. 2020 v 19.00. O jeho spuštění Vás budeme informovat na tomto webu, našem facebooku a facebooku události.


Co znamenají různé druhy vstupného? Jaký je v nich rozdíl/co všechno obsahují?

  • Vstupenka Svrček obsahuje:
    Vstupenku na Potterfest 2020, brožuru s podrobným programem, dárky od našich partnerů. BEZ místa k sezení v hlavním sále.

  • Vstupenka Srpec: Vše z balíčku Svrček, plátěnou tašku Potterfest 2020, placku Potterfest 2020. Místo k sezení v zadní části hlavního sálu.

  • Vstupenka Galeon: Vše z balíčku Svrček a Srpec, potterovskou láhev na vodu, vstup o hodinu dříve do všech prostor včetně Pottershopu, místo k sezení v přední části hlavního sálu, šatna zdarma a další…

Mám vstupenku Svrček, budu si mít kde sednout? Budu mít přístup k programu v hlavním sále?

Se vstupenkou Svrček máte přístup na program do hlavního sálu pouze na stání. Sednout si můžete kdekoliv v prostorech mimo hlavní sál, na něž se rezervace míst k sezení již nevztahuje.