top of page
pf_20_bg kopie.jpg

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Co znamenají různé druhy vstupného? Jaký je v nich rozdíl/co všechno obsahují?

 • Vstupenka Svrček obsahuje:
  Vstupenku na Potterfest 2022, brožuru s podrobným programem, dárky od našich partnerů. Bez místa k sezení v hlavním sále.

   

 • Vstupenka Srpec: Vše z balíčku Svrček, plátěnou tašku Potterfest 2022, placku Potterfest 2022. Místo k sezení v hlavního sálu.
   

 • Vstupenka Galeon: Vše z balíčku Svrček a Srpec, exkluzivní dárek, plakát festivalu, vstup o hodinu dříve do všech prostor včetně Pottershopu, místo k sezení v přední části hlavního sálu, šatna zdarma a další…

 • Vstupenka Galeon+: Vše z balíčku Galeon s místenkou v prvních třech řadách v hlavním sále, oběd a jiné výhody, které zveřejníme brzy.

Co se stane, pokud by došlo ke zrušení Potterfestu kvůli nařízení vlády?

V případě zrušení akce z důvodu nařízení vlády, dojde k navrácení vstupného dle pravidel společnosti smsticket, která má zveřejněná na svém webu www.smsticket.cz.

 

Co znamená, že vstupenka Svrček nemá místenku k sezení v hlavním sále?

Kapacita v hlavním sále je omezena a vyhrazena majitelům Srpec, Galeon a Galeon+. V ostatních sálech nejsou vyhrazena žádná místa pro určitý druh vstupenky a nelze si nárokovat určité místo k sezení.

Proč se vstupenky Svrček prodávají na Pottershop.cz a Srpec a Galeon na smsticket.cz?

Vstupenku Svrček je možná zakoupit na webu pottershop.cz, jelikož součástí vstupenky není místenka k sezení v hlavním sále. Vstupenky Srpec, Galeon a Galeon+ lze koupit pouze přes smsticket.cz.

 

Mohu si vybrat přesnou sedačku k sezení?

Vybrat si přesné místo k sezení nelze. Sál je rozdělený do 3 sektorů, kde je možné si sednout kamkoliv budete chtít v rámci své kategorie vstupenky. Je zakázáno blokovat prázdné židličky osobními věcmi.


Je na akci bezbariérový přístup?
Ano, v místě konání je bezbariérový přístup v hlavním komplexu Cubexu, druhá část probíhá ve vedlejší budově Kongresového Centra City, kde je nutné překonat překážku 3 a 3 schodů.


Je na akci možnost ubytování?
Bohužel není možné spát na místě, konec programu je plánován na 22.00, kdy je ještě možné se pohodlně přesunout kamkoliv v Praze pomocí mudlovských hromadných dopravních prostředků.


Na koho bych se měl/a obrátit, pokud bych měl/a nějaký dotaz přímo v průběhu akce?
Na akci se bude pohybovat proškolený tým pořadatelů (poznáte podle výrazných, stejnobarevných triček s logem), ti by měli být schopni Vám poradit i pomoci.
Na akci se také bude vyskytovat výrazně označený certifikovaný zdravotník.

Bude možné se někde najíst?

V rámci Potterfestu bude přítomná cateringová společnost, kde bude možné si koupit občerstvení (nápoje, studené i teplé jídlo). Bude možné si doobjednat oběd v místě konání festivalu.

Lze na Pottershopu platit kartou?

Ano, na naší Příčné ulici přijímáme mudlovské peníze i jejich ekvivalenty v podobě mudlovských platebních karet. 

Co je to Potterfest?

Celodenní akce, vytvořená fanoušky HP ze skupiny Potterfan ve spolupráci s partnery akce.


Kdy a kde se Potterfest koná?

3. září 2022 v Cubex Centrum Praha, Na Strži 2097/63, Praha 4, 140 00. Brány se držitelům vstupenky GALEON(+) otevřou v 8.00, zbylí účastníci budou vpuštěni v 9.00. Oficiální zahájení festivalu proběhne v 10.00.

Pro koho je akce určená?

Zaměřením programu je tentokrát akce určena převážně staršímu publiku. Dětem nepřístupná není, snažíme se připravit doprovodný program i pro děti, ale zvažte sami, zda pro ně bude program dostatečně poutavý.


Jak se tam dostanu?

Tramvají, autobusem nebo metrem C. Zastávky všech MHD se jmenují  Pankrác. Zastávka tramvaje číslo 19 je od místa konání asi 4 min. chůze, stejně jako stanice záchranného autobusu číslo 134, 188 a 193, výstup z metra C je vzdálený asi 3 min. chůze. Pro návrat můžete použít noční záchranný autobus číslo 905 nebo 910. (Košťata v rámci zachování pravidel o utajení kouzelnického světa nedoporučujeme, mudlové by si jich mohli všimnout.)

Co potřebuji s sebou?

S sebou vezměte platnou vstupenku. Doporučujeme si celou vstupenku vytisknout. Obsahuje všechny důležité informace.

 

Jaká pravidla musím dodržovat?

 • Opatrnost
  Účastníci jsou povinni zachovávat maximální opatrnost a ohleduplnost vůči ostatním účastníkům:

  • Dodržovat hygienický standard (= nekýchat, nekašlat bez zakrytí úst do ohbí lokte nebo kapesníku, často a důkladně si mýt ruce, popř. použít dezinfekci).

 • Řídit se platnými právními předpisy ČR,

 • Postupovat podle pokynů pořadatelů,

 • Dodržovat pravidla slušnosti (zmijozelští obzvlášť!),

 • Viditelně nosit a aktivně se prokazovat platnou vstupenkou.
   

Porušení pravidel může vyústit ve vyloučení z festivalu bez nároku na vrácení vstupného. Neznalost pravidel neomlouvá.

Kde si mohu koupit vstupenku?

Zahájení prodeje je plánováno na Červenec 2022.

Bude nutné nosit roušku?

Tato povinnost záleží na vývoji situace a aktuálním opatření Ministerstva zdravotnictví ČR. V současné chvíli není potřebná rouška.

 

Bude si kde odložit věci?

Na místě bude k dispozici šatna, kde je možné si odložit bundy a jiné věci za poplatek 10 Kč/2 ks/osoba. Galeon(+) vstupenky mají šatnu bez poplatku.

Bude možné si koupit vstupenku na místě?

Nebude. Vstupenky bude možné koupit pouze v předprodeji.

Co se stane, když Devon Murray nepřijede?

S Devonem máme podepsanou smlouvu, která zavazuje nás i jeho. Může se však stát, že jeho účast může být zrušena ze zdravotních důvodů apod. V takovém případě Vám vrátíme celou částku za fotografii nebo podpis, který jste si předem zakoupili.

bottom of page